Dvikalbystė vienakalbėje aplinkoje: MAIK mokinių tėvams/globėjams.

Universidad Nacional de Educación a Distancia
 
Tai pirmasis BiMo MOOC (atvirojo internetinio mokymosi kurso) leidimas tėvams. Mokytojų komanda dalyvaus šiuose kursuose visas 5 savaites, per kurias galės atsakyti į dalyvių klausimus ir pastabas. Forumai taip pat bus naudojami siekiant suteikti papildomus išteklius kurso dalyviams.

Šis MOOC yra keturiose Europos šalyse (Ispanijoje, Italijoje, Lietuvoje ir Rumunijoje) atliktų empirinių tyrimų įvairiuose dvikalbio švietimo sektoriuose rezultatas. Šio MOOC turinys turi pedagoginių ir praktinių aspektų, susijusių su dvikalbyste ir dvikalbiu švietimu.
Kurso metu pateikiami informacinio pobūdžio pranešimai ir įrašai, kurie bus labai naudingi dalyviams. Kursas taip pat apima apklausą prieš kursą ir vertinimo apklausą po kurso.
Information

Language: Lithuanian

Start date 16 October 2023

Duration: 25 weeks

Hours of study: 25 hours

EQF-Level: EQF level 1

Rights: Other

Requirements: Yes

Free of charge

Delivery mode: Learn anywhere online

QA: Yes

Massive

Full course experience

Subscribe to the
OpenupEd Newsletter

© 2022 All rights reserved.

Follow EADTU

OpenupEd is carried out with the support of the European Commission, DG EAC, under the Erasmus+ Programme, however, sole responsibility for this website lies with the EADTU and the Commission is not responsible for any use that may be made of the information contained therein.